• +48 500 022 478
  • m.baczek[at]instal-elektryk.com.pl

Kontrola dostępu to najskuteczniejszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa, kontrolowanie i weryfikację dostępu osób do wydzielonych części budynków.
Jest idealnym rozwiązaniem dla firm, szkół, szpitali oraz wszelkich instytucji publicznych.
Coraz częściej systemy kontroli dostępu stosuje się też jako rejestrację czasu pracy.
Kontrolery przejścia (czytniki) komunikują się między sobą po magistrali systemowej i zbierają dane, dzięki czemu uzyskujemy informacje o czasie przebywania poszczególnych osób na terenie zakładu, w danym pomieszczeniu, itp.

Systemy kontroli dostępu działają na zasadzie wzajemnie powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, których działanie ma na celu ograniczenie dostępu do sektorów tego systemu.
Dzięki systemom kontroli dostępu możemy w prosty sposób ustalić osoby odpowiedzialne za konkretne zdarzenia oraz pozyskiwać dane o osobach przebywających w danym obiekcie. Administrator kontrolowanego obiektu może na bieżąco konfigurować system kontroli dostępu, zmieniając zakres upoważnionych do dostępu do określonych sfer.

Oferujemy Państwu realizację zleceń na najnowocześniejszych podzespołach systemów kontroli dostępu nie tylko w mieszkaniach, domach czy firmach, ale również na wszelkiego rodzaju eventach i targach.